Zadzwoń do nas
+48 609 717 916

Telefon

Banner

Hubertus Sarmacki

W pogoni za lisem...


„Stajnia Pod Inflancką Kobyłą” zaprasza serdecznie wszystkich na coroczne wydarzenie, jakim jest jedyny w swoim rodzaju „Hubertus Sarmacki” połączony z piknikiem rodzinnym.

Oprócz tradycyjnej pogoni za lisem zapewniamy różnorodność atrakcji:

  • skoków i ujeżdżania koni,
  • wyścig,
  • pokaz sokolnictwa,
  • kowalstwa i garncarstwa,
  • wyjątkowy pokaz fechtunku połączony z nauką dla chętnych.

W corocznym programie znaleźć można również warsztaty dla dzieci, stoiska z lokalnymi specjałami (miody, sery, wędliny, ciasta, pierogi, gorące posiłki, grzane piwo i wino) oraz stoiska z rękodziełami i pamiątkami.

Hubertus Sarmacki

Moc atrakcji

W corocznym programie znaleźć można również warsztaty dla dzieci, stoiska z lokalnymi specjałami (miody, sery, wędliny, ciasta, pierogi, gorące posiłki, grzane piwo i wino) oraz stoiska z rękodziełami i pamiątkami.

Do pobrania:

REGULAMIN HUBERTUS SARMACKI.pdf
KARTA ZGŁOSZENIOWA JEŹDZIEC.pdf
OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA.pdf

 

Zapraszamy wytawców

„do udziału w Hubertusie Sarmackim 2019”

Sienkiewiczówka zaprasza wytwórców i sprzedawców rękodzieła artystycznego, twórców wyrobów regionalnych, ekologicznych, historycznych, oraz artykułów spożywczych i gastronomicznych oraz do udziału w Hubertusie Sarmackim.
XVI Hubertus Sarmacki odbędzie się 12 pażdziernika 2019 r w godz. 13:00-18:00

Więcej informacji w plikach do pobrania; regulamin i karta zgłoszenia dla wystawców.* Proszę zapoznać się z regulaminem Hubertusa dla wystawców.

*Kartę Zgłoszenia należy wypełnić czytelnie i wysłać email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres: ul. Parkowa 5 26-067 Oblęgorek
Serdecznie zapraszamy..

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf
REGULAMIN WYSTAWCA.pdf

 

 

Konkurs Kulinarny

„Pieprzno i szafranno moja mościa panno”

Sienkiewiczówka zaprasza osoby prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, lokale gastronomiczne, przedsiębiorców, organizacje zrzeszające osoby fizyczne, lokalne stowarzyszenia lub grupy nieformalne (np. Koła Gospodyń Wiejskich) oraz szkoły z klasami o profilu gastronomicznym, do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę sarmacką.

Przy ocenie potraw będą brane pod uwagę następujące kryteria: smak potrawy, nawiązanie do Sarmacji, podanie potrawy. Oceny dokona profesjonalne czteroosobowe jury. Zwycięzcom i wręczone zostaną dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe.
Kartę Zgłoszenia należy wypełnić czytelnie i wysłać na e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres: ul. Parkowa 5 26-067 Oblęgorek
Zachęcamy do udziału.

Do pobrania:
KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf
REGULAMIN UCZESTNICTWA.pdf

 

 

Galeria zdjęć

Hubertus 2018 rok

Hubertus 2017 rok

Wyjątkowe miejsce w oblęgorku

W sąsiedztwie czarnego szlaku turystycznego oraz szlaku rowerowego greenvelo

Zapraszamy do kontaktu

Adres

Sienkiewiczówka, ul.Parkowa 5

26-067 Oblęgorek, e-mail:biuro@oblegorek.pl

Telefon

Telefony kontaktowe

+48 609 717 916 - +48 607 350 721